Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
25123-sud-exekutor-paragraf-clanok.jpg
Jak fungují zákony karmy?

Mnoho lidí, co nevěří nebo jsou na vážkách a mají problém pochopit "karmické zákony"
se mne ptají, jak to, že si nic nepamatují z minulých životů, že by přeci mělo větší smysl
si vše pamatovat, abychom věděli, co máme za odměnu a co za trest, ale ono je to velice důmyslně uděláno přímo zdrojem.

Jsem terapeut a dělám Karmická čištění už mnoho let, a mohu ze zkušenosti říci, že zákonitosti karmy velice důmyslně fungují, proto si NEJDE PAMATOVAT TO, CO JSTE DŘÍVE UDĚLALI, protože váš vlastní pohled na sebe by byl tak skeptický+krutý (pohled ducha na sebe je v souladu hodnocení sebe podle zákonů Universa -tedy zákonitosti bytí ducha ve hmotě a jeho vývoji), takže by jste se nejen na sebe nemohli ani podívat, ale bylo by velice složité sami sobě ODPUSTIT TO, JAKÝMI OPRAVDU JSTE uvnitř sebe a v životě LIDMI/ prostě by jste s tím nedokázali žít/, pročež by také bylo velice složité PLNIT SI SVÉ ZÁVAZKY VŮČI TĚM, CO JSME JIM V MINULOSTI UBLÍŽILI, takže díky za ten "závoj zapomnění", co nám je dáván před narozením, jenom tak se můžeme zlepšovat postupně tak, že zraje a pochopí naše duše to, co je špatně, a co je dobře. PAMĚŤ MÁ DUCH A DUŠE, na základě této paměti, která je praktikována tím, že VŠECHNY BLOKACE HOJNOSTI, jsou zapisovány do PAMĚTI NAŠICH BUNĚK DNA- proto jsou nemoci rodové, či zcela specifických projevů, aby se dotyčný jednotlivec pomocí nemocí očistil, právě tím způsobem, co jeho duch pro pochopení toho, co má změnit potřebuje. Stejně tak rychle se umíme i uzdravovat, jistě znáte zcela nevysvětlitelná uzdravení lidí, co nad nimi všichni lékaři už zlomili pomyslnou hůl. Karmické zákonitosti jsou vlastně - O DORŽOVÁNÍ URČITÝCH ŘÁDŮ, v běhu časů, kdy se náš duch poznáními učí žít tady v tomto hmotném světě. Duch je tady pro svou zkušenost ve hmotě, pro zrání a svůj vzestup, pravda postupný, proto jsme všichni NA TÉ SVÉ VIBRAČNÍ ÚROVNI BYTÍ- proto každý jsme ORIGINÁL a s nikým naprosto nesrovnatelný- to díky našemu duchovnímu vnímání-empatii, bolesti, jak co vidíme, cítíme a následně i prožíváme. Jsme duch ukotvený v duši-což je prvotní zhmotnění energií a tato je následně uchycena čakrami k fyzickému tělu, pokud jakékoli spojení z toho vzájemně porušíte-duch odchází do světla ke zdroji a tělo prostě odumírá, je to tak s rostlinami, zvířaty i námi lidmi-vše totiž souvisí se vším, a náš duch se tady učí žít a zakouší zkušenosti v různých formacích těla-podrobněji jsem toto popsala ve svých knihách Evoluce duše a Vše souvisí se vším, ale pro vysvětlení dotazu toto myslím stačí. /Marcela Abha Kunz
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one