Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

Spirit očista vlivů temných sil+černé magie

Karmická hloubková očista vlivů temných sil - Kchuei energetický systém
Karmická hloubková očista vlivů temných sil - Kchuei energetický systém
VLIVY TEMNÝCH ENERGIÍ, ENTIT A TEMNÝCH BYTOSTÍ PŮSOBÍCÍCH V MENTÁLNÍM TĚLE I TĚLE AURY , A FYZICKÉM TĚLE,
JE NUTNO PROČIŠŤOVAT VÍCEKRÁTE, to dle bloků, jež si klient přivodil v minulých svých rozhodnutích.

-počet opakování je individuální pro daného klienta, ale vliv temných sil se očišťuje na vícekráte, žel nejde to za jedno očištění, a to z důvodů těch
-že je nutno pročistit nejen klientovu realitu tohoto života, ale všechny minulé bytí, co v nich daná kletba působí, pak se totiž její působnost NÁSOBÍ!!!
-ŽE JE NUTNO PROČISTIT VŠECHNY ŽIVOTY AŽ K PŘÍČINĚ, kdy kletby a ovlivnění, či napadení vzniklo!!!!!
-že je nutno OČISTIT TAKÉ VŠECHNY TY, K NIMŽ BYLA KLETBA VYSÍLÁNA-ZVLÁŠTĚ POKUD "vysílatelem byl klient v minulosti sám" !!!!!!!!!!!!!!!!! Pak se totiž působnost kleteb, entit a inkarnátů NÁSOBÍ a energie tak mají mnohem větší sílu, proto je na ně také potřebná síla očistných energií a musí na klienta tyto očistné proudy také působit mnohem delší dobu, než při běžných očistných programech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-A V POSLEDNÍ ŘADĚ JE NUTNO TAKÉ OČISTIT -LÉČITELE=V TOMTO PŘÍPADĚ MNE, PROTOŽE TÍMTO SE JÁ TOTIŽ "SPOJUJI S KLIENTEM NAPADENÝM KLETBOU", to znamená, že se tím i JÁ VYSTAVUJI PŮSOBNOSTI KLETBOVÝCH ENERGIÍ, ENTIT, abych mohla vést očistné toky energií až ke zdrojové příčině+mohla ji vyrušit=navibrovat na nejvyšší frekvenci lásky, kde se tím rozpustí a změní se na láskyplné frekvence využitelné pro Universum!!!

A toto jsou důvody, proč jsou ceny takové, a proč je proces tak dlouhý-mnohdy až nutno opakovat co 2 měsíce po 1-3 roky, je-li kletba magická velmi silná a dobře do hloubky zapsána v paměti duše, čaker, aury i buněk těla!!! TOTO JE NUTNO SI UVĚDOMIT.
-OČISTIT SE MUSÍ KLIENT CHTÍT= rozhodnutím jeho duše, pak této očistné kůře také věří
-DŮVĚRA V ÚČINEK PROCESU+DŮVĚRA ZDROJOVÉ ENERGII, MNĚ-LÉČITELI + DŮVĚRA V SEBE, ŽE VŠE ZVLÁDNE

Procesy je možné UPRAVIT NA 4 TÝDENNÍ, pak se měsíc až dva vysadí, jen dodrží klient pokyn léčitele a zase za 1-2 měsíce je nutno PROCES 3-4 TÝDENNÍ OPAKOVAT, až do zbavení se potíží-je samozřejmě jen na klientovi, kolik si nechá pomoci, a kolik si odstraní příčin kleteb=vyruší si kleteb !!!

-3 týdenní KOMBINAČNÍ PROCES OČISTY s andělskou a karmickou léčbou/ 9800 Kč
nebo
-

-3 týdenní KOMBINAČNÍ PROCES NA MÍRU, podle potřeb klienta vytvořen za / 15.000 Kč
nebo
-4 týdenní KOMBINAČNÍ PROCES NA MÍRU,dle potřeby klienta+vibrační úrovně duše/ 21.000 Kč

(proces 3 až 4 týdenní očisty různými energetickými systémy(karuna-ki, Kchuei nebo Carmic distance), s texty specificky zaměřenými na potíže klienta+pracovními videjky+EFT terapií-pro změny v nevědomí, volenými podle potíží klienta+podle příčin potíží, co klient má+závěrečný kontrolní rozpis do mejlu )
/proces složen z výše označených energetických systémů - Karuna-ki+andělská očista+kundalini+Kchuei,Carmic distance/

-30 denní proces čištění kleteb,uřknutí / 14800 Kč
(proces je 7 dní intenzivního čištění duše i energetického systému,pak
jen 3x týdně s texty,očistou pamětí duše+závěrečným kontrolním rozpisem do mejlu)
Klient dostává týdenní rozpis léčeb, dostává i termíny sezení,
také klient dostává afirmační specifické texty, kterými si mění nevědomou mysl a nastavuje si znovu hodnoty své duše, dle sebe sama=dle svého vzestupu duše-vše si řídí jeho duše sama!!!.
Komunikace je vždycky přes email, abych se k tomu jeho případu mohla kdykoli vracet a on také. Vše se děje po dohodě a souhlasu očistného procesu klientem.

VŠECHNY PROCESY JSOU JEN NA DÁLKU

Klient dostává týdenní rozpis léčeb, dostává i termíny sezení a diagnostiku aury i s vysvětleními a doporučeními,
také klient dostává afirmační specifické texty, kterými si mění nevědomou mysl a nastavuje si hodnoty své duše, dle sebe sama.

Komunikace je vždycky přes email, abych se k tomu jeho případu mohla kdykoli vracet a on také. Vše se děje po dohodě a souhlasu očistného procesu klientem./Marcela Abha
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one