Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

PROČ JE DOBŘE SE "KARMICKY ČISTIT"

12407639-karmicke-cisteni-pameti-duse-caker-bunek-dna-na-dalku-1.jpg
Proč je dobře se "karmicky čistit" pravidelně?

-je to jednoduché, jde o to, že naše "Země" se vyvíjí, a to neustále každým okamžikem,
její vibrační úrovně se nyní aktivně a velmi rychle mění a stále stoupají v souladnosti se stoupajícími vibracemi celé naší galaxie
-pokud vy sami nebudete v souladnosti s planetárními vibracemi, pak zde jednoduše dál nebudete moci existovat a zemřete!
-jde totiž o to, že naše planetární vibrace stále jedou prudce nahoru-tedy stoupající tendencí, a jde zároveň o to, že tyto stále vyšší vibrace MUSÍ UDRŽET TAKÉ KAŽDÁ VAŠE BUŇKA FYZICKÉHO TĚLA", pokud budete mít nižší vibrace, než má planeta-prostě a jednoduše se vaše buňky neudrží ve stejné frekvenci a začnou se rozpadat vlivem rychlého stárnutí, zrychlujícího se metabolismu-což je v souladu s vibrací planety, a vlivem přepracování+chyb v obnově buněk!!! Žel toto je holý fakt, jež dokazují i nemoci lidí, vždy onemocní nejslabší orgán těla+tím se stane ten orgán+ta buńka, jež má málo vlastní energie+aby měla jí dost na svou funkci i na pohyb i k udržení vibrací, musí být čistá+udržovat si stejnou frekvenci s planetou, na níž buňka existuje-tedy na níž žije prostřednictvím fyzického těla.

-VÍTE PROČ JE DOBRÉ SE PRAVIDELNĚ KARMICKY ČISTIT?
-VÍTE, ŽE PLANETÁRNÍ VIBRACE STÁLE STOUPAJÍ+POKUD VY SAMI BUDETE NÍŽ, NEŽ JSOU VIBRACE PLANETY, PAK nastane pro vás veliký problém , jež se projeví, jak na vašem životě-BUDETE NUCENI "NAPRAVOVAT SVÉ KARMICKÉ CHYBY prostřednictvím VLASTNÍ BOLAVÉ ZKUŠENOSTI, a za 2. s nízkými vibracemi si nesete i NUTNOST ČISTIT SE PROSTŘEDNICTVÍM "NEMOCÍ", tím se zvyšují pomaličku vaše vibrace na vibrační úrovně současné , jaké jsou na planetě Zemi, takže vidíte, ať už chcete nebo nikoli, budete se čistit karmicky, a máte tedy 2 možnosti:

1. budete se čistit "AKTIVNĚ"=zvolíte si čas od času nějakou karmickou očistnou kůru, čímž se vaše vibrace posouvají směrem nahoru=BUDETE SE UDRŽOVAT NA VIBRACÍCH PLANETY

2.budete se čistit "BOLESTIVÝMI OSOBNÍMI ZKUŠENOSTMI", a to znamená bolavými nemocemi, bolavými zážitky ve svém osobním životě, v práci, či v prožitcích nedostatku hojnosti v každém směru, který je nutno, dle vaší karmické zátěže "očistit bolavými prožitky", a zde je to ono mnohdy omílané, když je nám zrovna ne-dobře v některém směru našeho života=...proč se to děje zrovna mně?...ano děje se to zrovna vám , protože se sami nečistíte v pamětech své duše, protože na sobě nechcete dobrovolně pracovat, pak vás tedy čistí Universum, dle zákonů vesmíru stvoření=JSTE OČIŠŤOVÁNI, DLE VIBRAČNÍ ÚROVNĚ-VAŠÍ+pro možnost vzestoupení do vibrací planety!!!!
VÝBĚR JE NA VÁS, CO SI ZVOLÍTE, JAK SE CHCETE KARMICKY ČISTIT!!!!
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one