Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

Jak souvisí plnění vašich přání s vibrací vaší duše?

Energie duse.jpg
JAK SOUVISÍ VIBRAČNÍ ÚROVEŇ DUŠE S PLNĚNÍM VAŠICH PŘÁNÍ?

Vesmír je katalog, ze kterého máme jen určité "nabídky", a to podle naší vlastní "vibrace", níž jít nechceme, jelikož je tam vše už prošlé a nám známé, výš se ovšem "nedostaneme", protože k tomu ještě nemáme oprávnění, a cenou je moc velká protihodnota energií o velmi vysoké frekvenci a také mnohem větší osobní odpovědnost, kterou nemůžeme vesmíru zatím, za jeho "nabídku" dát=NEJSME TOTIŽ NA VYŠŠÍ ÚROVNI+TAK NÁM ANI NABÍDKY VESMÍRU Z TÉTO ÚROVNĚ "NEPATŘÍ"=nejde totiž udělat kvantový skok, vždy je nutné se do vyšších vibračních úrovní sám svoji "pílí" propracovat!!!

-je to vždy "něco, za něco"= chceš mít více hojnosti? Pak si vezmi víc zodpovědnosti a srovnej se, se zákony Universa=VYČISTI SI KARMICKÉ BLOKY, ZÁVAZKY A ENERGIE MINULOSTI, PAK SMÍŠ VZESTOUPIT SVOJÍ VIBRAČNÍ ÚROVNÍ SVÉ DUŠE!!!

-no a o tom to celé vlastně je -být v souladu s celým Universem, se sebou samým, svým nastavením nikde a ničím nebýt v rozporu, či odporu k zákonitostem vesmíru.

Vše totiž souvisí se vším, tak i množství možných objednávek-přání , jež SMÍME ZAKOUŠET VE SVÉ INKARNACI, vše je podle vzestupové úrovně naší duše. Situace v denním životě, jsou situacemi, jež nás poučí, nebo doslova mají nás ZMĚNIT NA URČITÉ ÚROVNI MYŠLENÍ, KONÁNÍ, CÍTĚNÍ. Vše se děje z důvodů růstu naší duše!

Proto se nám děje jen to, co jsme si sami zapřičinili ve svých minulých inkarnacích, a tak si odžíváme jen "Důsledky" toho, co jsme sami jiným dělali nebo v čem jsme jiným nezabránili, či jsme sami se s určitou situací s jinými svázali, ať už v jakémkoliv směru spojení, proto se v tomto životě setkáváme jen s těmi situacemi, co máme znát, poučit se jimi, či změnit při nich své reakce, a jsou to veškeré situace, které nás vlastně "bolavou cestou " karmicky pomalu očišťují, a to tak, že nejprve náš duch musí být poučen, aby pochopil situaci i zákony Universa, a aby změnil svoji reakci v podobné situaci tak, aby byl v plném souladu se zákony Universa!!!

-a tak máme možnost vzestupu duše dvěma způsoby:
1. nevědomou karmickou očistou=BOLAVÝMI PROŽITKY V OSOBNÍM ŽIVOTĚ=prožívání problémů v našem životě
nebo
2.vědomé karmické čištění pod vedením osvícených léčitelů, kteří nás provedou složitými karmickými závazky, kdy náš duch má vše jako ve filmu své minulosti, aby se poučil -jen vhledy do složitých situací minulosti, a aby pochopil své chybné reakce a tím se poučil a mohl zharmonizovat svoje minulé chyby, a tím mohl vzestoupit do vyšších vibračních úrovní duše+ o toto právě jde, aby mohl dosáhnout na "lepší nabídku" od vesmírného katalogu=aby měl lepší tento život a směl prožívat větší svoji "hojnost ve zdraví, penězích, lásce, intimitě, dostatku v každém směru svého života./Mak

Nabídka i vám:
-21 denní karmické čištění pamětí duše/ 5500 Kč
/proces na dálku, 3x týdně ve večerním čase, čištění pamětí vaší duše+léčba Karuna-ki, závěrem kontrolní rozpis/
Objednáte buď na - spiritlecba@email.cz
nebo z formuláře webu
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one