Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

NEŽ SE ROZHODNETE K PROCESU-pročtěte si

Marcela Kunz-v rádiu.jpg
NEŽ SE ROZHODNETE PRO OČISTNÝ PROCES

-uvědomit si, co chci očistit, v kterém směru života potřebuji pomoci
-pročíst si tuto stránečku až do konce!!!!

1.Doporučuji všem nechat si nejprve udělat diagnostiku energetického systému těla
-dělám až po vámi popsaných potížích ve vašem životě, popisu zdravotních potíží a po popisu toho, co vás trápí nebo kde vám to nejde být v přirozené vaší hojnosti.
-dostáváte s vysvětleními a doporučeními přímo pro vás-oskenováno do emailu. Honorováno je vždycky zvlášť mimo proces!
-Cena je 1200 Kč


Takže pokud chcete nějakou očistu
1.požádám vás o popis potíží, či toho, co chcete řešit+prosím popište mi i svoje zdravotní potíže, pokud je máte.
2. podle toho vám doporučím i proces očisty
3. vyberete si termín pro osobní sezení+konzultaci

Doporučené procesy:
-7 denní proces očisty/ 2500 Kč
(denní proces čištění energetickými systémy Karuna-ki, Kchuei nebo nižší toky pro klientelu vězící v hodně nízkých frekvencích-Shamballa, Reiki)
-21 denní proces čištění "Spirit" / 4800 Kč -50% sleva
(je nejvyužívanějším procesem, vždy 3x týdně čištění energiemi Univers-Karuna-ki, Kchuei, Imarra reiki+texty k očistě vědomí, nevědomí+pracovní videa ke změnám nastavení sebe sama-vše dostáváte do emailu společně s pokyny k sezením a rozpis léčebného procesu)
-21 denní proces očisty paměti duše / 5500 Kč
(proces je 7 dní intenzivně-denně, paK 3x týdně čištění paměti duše, očista aury+tvorba závěrečné ochranné vrstvy auryckého systému-použitím kombinaci různých metod-léčení duše Vyšším Já, čištění duše SRT, Karuna-ki energetický systém)

Procesy pro kletbové potíže, nenávist, závist, pomluvy a vlivy temných těžkých energií:
-21 denní kombinační proces karmického čištění kleteb, vlivů temných sil/ 9800 Kč
nebo
-21 denní karmické čištění kleteb, vlivů temných sil, magie a ovlivnění/ 13500 Kč
- 30 denní očista kleteb, vlivů temných sil, ovlivnění, entit, vlivů magie / 15000 Kč
(3 poslední procesy jsou 10 dnů denní očisty a léčení duše, pak jen 3x týdně+text pro očistu od kleteb, vlivů temných sil=velice účinný a silný energeticky, je nutno u něj hodně pít, čímž se z buněk vyloučí více energie rozpuštěné do vody, plus pracovní videjka pro obnovu nastavení duše do souladu se zákony Universa.) U těchto procesů je možnost platby na 2 splátky-po domluvě se mnou.

Proces si můžete zvolit i sám/sama takto:
-pokud jste blokován jen v jedné oblasti svého života (např. ve vztahu pracovním, či jen ve vztahu osobním, pak vám postačí jen kratší proces

-pokud máte blokace ve dvou a více směrech svého života (např. v práci, vztahu osobním nebo i v přitékání peněz k vám, je nutno již zvolit proces 21 denní(pak vám mohu poradit i já, který bude pro vás lepší-dle vašich potíží! Ideální je vědět potíže klienta na jeho hojnosti bytí=v jeho životě a jeho oblastech.

Tak myslím jsem Vám popsala vše popište mi své potíže v životě, či konkrétně, čím více vím tím snadněji a lépe je mohu řešit +vy máte pak snadnější postup procesu+ rychlejší řešení potíží. Jinak to, co bude vyřešeno při léčbách si řídí VAŠE DUŠE-nikoli já, vše jde jen s jejím souhlasem+se souhlasem samozřejmě vašeho vyššího já-bez toho nejde nic.

Tak u mne to chodí následovně
1.Vy mi popíšete své potíže-vypíšete vše, co vás trápí, co se vám nedaří, kde vidíte problém+zdravotní potíže, pokud už jsou.
2.pak si zvolíte z doporučených proces pro sebe+uhradíte cenu na č.ú., jež vám pak zašlu.
3. ode mne ihned po uhrazení dostáváte pokyny k procesu, termín prvního sezení pro vás+vše, co k danému procesu patří zaslat do emailu.

Z těchto důvodů osobní konzultace dávám jen výjimečně, místo nich je možno klientovi udělat osobní diagnostiku s vysvětleními detailně jeho blokací, závazků a těžkých energií v celém auryckém systému-dělá se po Vámi popsaných potížích a zasílám k vám do emailu s vysvětleními a doporučeními přímo pro vás za cenu pak 1200 Kč)+pak když chce klient konzultaci i tak je ta možnost a jsou placené vždycky zvlášť, stejně tak pokud u toho následně pak uděláme osobní jedno sezení, které je také honorováno zvláště-průměrnou cenou 1500 Kč, levněji vás to určitě vychází řešení na dálku hned od počátku.
S osobním sezením a konzultací se vám proces vždy prodraží, jelikož se musím věnovat jen Vám+při práci na dálku je vás řešeno vždycky více najednou.
Marcela Abha
Diagnostika aury.jpg
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one