Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
Páteř -opora těla
Páteř -opora těla
krční oblast
krční oblast
ZÁDA
spodní část zad, bedra
Příčina: Nedostatek peněz, který člověka tíží, strach z finanční situace, bezmoc, závislost. Člověk si toho doslova hodně naložil "na bedra".
Co dělat: Jsem zdravý/á, jsou horší starosti, hledám a najdu řešení své situace. Některou tíhu musím nést, jinou mohu zase setřást
.
HORNÍ ČÁST ZAD, LOPATKY
Příčina: Trápení z pocitů osamělosti, strach z lásky, útěk před láskou, vyhýbání se lásce, nedostatečné emocionální prožitky, citová chudost, nedůvěra, zklamání, zrada
Co dělat: Láska zde není proto, abych se kvůli ní člověk trápil, láska se musí žít. Zbavení se křivd z minulosti. Tlustá čára za minulostí tak, aby nepůsobila strach z lásky. Opět dokáži důvěřovat druhému.

STŘEDNÍ ČÁST ZAD
Příčina: Trápení z pocitů viny, břemeno viny, uvíznutí v událostech minulých.
Co dělat: Oprošťuji se od minulosti, a proto mohu opět volně kráčet vstříc životu s láskou ve svém srdci.


ZTUHLOST, ZTUHLOST ŠÍJE, KRKU
Příčina: Zatvrzelost, urputnost, nepřizpůsobivost, odmítání jiných úhlů pohledu, odmítání jiných názorů z pohledu "já to vím lépe", neschopnost ohlédnout se za tím, co jsem způsobil, neschopnost ohlédnout se do minulosti, tvrdohlavost.
Co dělat: Ochotně přijímám jiné názory, snažím se na sobě pracovat, růst. Vidím důsledky svých činů. Dívám se kolem, ne jen na sebe a své "problémy".
BOLESTI ZAD

Příčiny bolestí
-bolest jako taková znamená v psychosomatice málo energie lásky v určité oblasti našeho těla, jinak řečeno MÁTE SE MÁLO RÁDI, takže je dobře si nejen toto uvědomit, že vždycky, když vás něco bolí - je to reakce těla na vnitřní "sebe-trest" duše, takže je dobře si buď vyťukávat EFT afirmace nebo se je jenom v duchu aktivně odříkávat:
-mám se ráda
-přijímám se
-odpouštím si
/tyto afirmace tvoří psychosomatickou "páteř duše", pokud některé z těchto vět vám dělají potíž, jste ohroženi v blokaci hojnosti a nejen ve zdraví/

Větší sebe-láska vám dodá chybějící energii do všech vašich čaker, a tím pádem také do všech orgánů vašeho těla, čímž si zabezpečíte, že vše, co chcete, co uděláte bude pro váš lepší život, protože vyšší vibrace = víc informací intuitivního vnímání a tím je menší pravděpodobnost dělání chyb, a tím následně větší zdraví a tedy méně sebe-trestných a výchovných programů vaší duše. A s tím je spojeno i samozřejmě méně bolestí a nemocí. Jsme-li sami ve svém středu duše, jsme také v souladu se zákonitostmi vesmíru a tím pádem také neděláme chybná rozhodnutí, za něž se následně sebe-trestáme různým omezováním hojnosti, až k poslednímu omezení na hojnosti zdraví!/Marcela Abha Kunz


Akutní bolesti zad

Akutní bolest zad je náhle vzniklý stav, který může, ale i nemusí, mít jasné zapříčinění. Může vzniknout v důsledku prudkého pohybu, zvednutí těžkého břemene nebo prochladnutí. S touto bolestí se můžeme setkat i s prvními pohyby po probuzení.

Tyto akutní bolesti nejčastěji způsobuje náhlé strnutí svalstva v určitém segmentu páteře. Stažené svaly dráždí nervová zakončení, což způsobuje úpornou bodavou bolest. Je pociťována silná bolest, která zabraňuje pohybu ve smyslu úklonu, předklonu či otáčení. Při snaze o pohyb v bolavém úseku páteře dochází k ostré, často vystřelující bolesti. Příznaky mohou být doprovázené nevolností. V případě krční páteře může docházet k motání hlavy a celkové slabosti.

Dříve tyto akutní bolesti byly typické pro jarní a podzimní počasí, kdy je venku chladněji a větrno a snáze se prochladne. Ovšem nyní jsou ústřely typické i pro letní počasí, jelikož jsme vystavováni velkým teplotním změnám díky klimatizacím. Svalstvo pohybového aparátu je vystaveno teplotnímu šoku při příchodu z horkého do klimatizovaného prostředí a obranně se stáhne. Často pak stačí nepatrný rychlý pohyb, který má za následek výrazné strnutí svalstva. Problematické je také dlouhé pobývání v klimatizované místnosti, jelikož často je proudící vzduch směřován jedním směrem a může tak dojít k prochladnutí určité části zad.

Nejčastější akutní bolesti v oblasti zad:

Akutní ústřel krční páteře
Blokády žeber
Blokády v oblasti hrudní páteře
Akutní ústřel bederní páteře (houser, ischias, lumbago)
Akutní bolesti křížové oblasti s propagací do hýždí
Blokády sakroiliakálního skloubení (takzvaných „esíček“)
/Autor: FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o.
pc-sed-300x179.jpg
Přechod krční páteře v hrudní páteř

Blokáda

Projevy: bolest, někdy i pálení ve střední části zad, potíže s dýcháním, píchání u srdce.

Příčiny: hrudní páteř se může zablokovat špatným pohybem, jednostrannou zátěží při sportu nebo namáhavé práci, ale i dlouhým sezením ve špatné poloze, které "nevyrovnáte" protažením nebo například procházkou.

První pomoc: při bolesti v oblasti středních zad a srdce je namístě vždy vyhledat lékaře, nemusí to totiž vůbec být zablokovaná páteř, co bolí, nýbrž srdeční infarkt. Lékař by měl proto nejdřív vyloučit srdeční příhodu (EKG, laboratorní testy) a pak teprve začít řešit bolavá záda. A naopak mnozí lidé s blokádou hrudní páteře se domnívají, že mají infarkt. Jeho příznaky totiž dokáže blokáda věrohodně napodobit. Pokud jde o blokádu, pomůže například odborná masáž, rehabilitace nebo napravení. Pro zmírnění bolesti použijte lokální masti proti bolesti a zánětu (ibalgin mast, voltaren mast, fastum gel a další) nebo léky proti bolesti.
/http://www.rehabilitace-frankova.cz/p.php?strana=13
Kříž - místo, kde se bederní páteř mění v křížovou

Tato část páteře je snad nejvíce problematická. Zde nejčastěji hrozí lidově řečeno "houser" nebo "hexenšus" (náhle vzniklá bolest spojená s křečí zádových svalů-blokádou, např.po zvednutí těžké věci, "nešťastném otočení" při sportu a podobně) nebo "išias" ( bolesti spojené s drážděním sedacího nervu, která vystřeluje ze zad do nohy, je často způsobená vyhřezlou ploténkou). Podle intenzity bolesti a míst, kam se bolest rozšiřuje, lze poznat, co se vlastně stalo-zda jste si záda "jen" zablokovali, nebo máte výhřez ploténky, a to v nebezpečnější nebo mírnější formě.

Blokáda

Projevy: silná bolest v kříži, která je cítit při každém pohybu, nevystřeluje ale do končetiny.

Příčiny: nevhodný pohyb, jednostranná zátěž nekompenzovaná vhodným pohybem (například při sportu, který nadměrně zatěžuje jen určité partie těla), ofouknutí, prochladnutí.

První pomoc: zůstaňte v klidu, při velkých bolestech můžete použít mast nebo prášek proti bolesti. Od blokády může odpomoci i zkušený fyzioterapeut nabo chiropraktik a to prostřednictvím takzvané mobilizace-lidově řečeno záda vám napraví speciálními pohyby. O napravení byste se neměli pokoušet sami, může se vám "povést" pravý opak. Úlevu může přinést i odborná masáž.

Vyhřezlá ploténka

Projevy: silná bolest v kříži, která vystřeluje do nohy. Stěží se vracíte do původní polohy. Například se nemůžete narovnat, pokud jste se předtím sklonili. Můžete přestat cítit, že močíte, nebo dokonce přastat zcela močit, noha může začít ochrnovat. Silnou bolest cítíte například i při kýchnutí nabo zakašlání.

Příčiny: "houser" vás často postihne při prudkém pohybu, např. předklonu nebo rotaci zad, kdy se ploténka posune. Pokud přitom ještě praskne ochranné vazivo nebo se ploténka posune o více než 6 milimetrů, jde o výhřez.

První pomoc: vyhledejte lékaře, nejlépe neurologa. Měl by záda zrentgenovat či provést CT vyšetření nebo magnetickou rezonanci. Stav se léčí klidem, léky a v některých případech je nutná operace. Záda se nesmějí napravovat! Hrozí ochrnutí. /http://www.rehabilitace-frankova.cz/p.php?strana=13
radio-scoliose3-preview-7556480.jpg
Celá páteř

Záda mohou bolet i jako celek. Tato potíž se odborně nazývá lumbago, tedy náhlé vzniklá ostrá bolest spojená s křečí v zádech.

Příčiny: například z prochladnutí nebo z těžké práce či sportu.

Projevy: záda jsou ztuhlá a bolí.

První pomoc: záda by měla být v klidu, teple a případně zpevněná. Při velkých bolestech slabší lék, například ibuprofen, případně mast proti bolesti, například voltaren, olfen, fastum nebo náplasti se suchým gelem.

Čerpáno z odborného článku MUDr. Miroslav Havrda neurolog a pediatr./http://www.rehabilitace-frankova.cz/p.php?strana=13
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one