Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
vypadané vlasy.jpg
VLASY, ŠEDIVĚNÍ:

ŠEDIVĚNÍ VLASŮ

Stres. Přesvědčení, že je nezbytné žít pod neustálým tlakem a v napětí.Nemožnost již více snášet situace, jaké mne obklopují.Neustálý stres, že něco nezvládnu ve svém životě.
CO UDĚLAT:
-Jsem harmonický. Jsem silný a schopný.ZVLÁDÁM VŠE, JAK NEJLÉPE TO JDE, PLNĚ SI DŮVĚŘUJI.

VYPADÁVÁNÍ VLASŮ - příčina

Strach. Napětí. Snaha vše ovládat. Snaha všem vnutit svou vůli , neposlouchání názorů ostatních.
Nedůvěra v běh života, potřeba mít všechny a vše pod kontrolou.
CO UDĚLAT:
-Jsem v bezpečí. Mám se rád a jsem se sebou spokojený. Věřím životu. Klidně poslouchám názory ostatních, jsem plně ochoten/ochotná naslouchat názorům jiných, řídím se pravdou svého srdce+uvědomuji si, že pravda je vždy v úhlu pohledu na situaci, přijímám názory ostatních jako i své vlastní.Důvěřuji vedení vesmíru.

FYZICKÉ ŘEŠENÍ POTÍŽÍ V TĚLE:
-jeli věc neřešitelná zvenčí, je vždy řešitelná zevnitř=POKUD JSTE JIŽ MNOHÉ BYLINKY, ŠAMPONY A ODVARY ODZKOUŠELI+NIC NEPOMÁHÁ,
1.JE NEJPRVE NUTNÉ ŘEŠIT VĚC OD PŘÍČINY=tedy OD VAŠICH POSTOJŮ VAŠÍ DUŠE=vyřešte duchovní příčinu vypadávání vlasů=odstranit stresy, odstranit si vlivy a poslouchání svého "ega", jež vás vede jasnou cestou do záhuby+k poškození sebe sama, obnovte si víru v běh života, důvěru ve vedení zdrojovou energií/Boha, naučte se být více ve "vděčnosti za to, co máte, být více v pokoře", před zákony celého Universa!!! ODSTRANIT SI STRES+STRACHY+OBNOVIT SI VÍRU A DŮVĚRU V SEBE I V OSTATNÍ KOLEM VÁS.
2.kvalitu vlasů je možné změnit si OČISTOU STŘEV-zeleným jílem pro střeva-toto očistí vám celou soustavu trávení+tedy i umožní tím očistit a změnit chod metabolismu buněk!!!
3. změnit si stravu=vynechte cukry, omezte je na minimum, pak doplnit si minerály, vitamíny do těla
-multivitamín-Centrum nejlépe s ženšenem+minerály ZINEK, SELEN, MAGNE B6, jezte více čerstvých kvasnic-toto vám doplní mnoho důležitých minerálů+vitamínu do těla přirozeně. Doplnit si železo(vejce, špenát, brokolice, kvašené zelí)
Vynechat na týden úplně maso-jezte jen ryby(pokud netrpíte disharmonií štítné žlázy-to pak podle toho, zda smíte jíst ryby nebo je musíte omezovat. Pijte čaj kopřivový-vnitřně i jako oplachovou vodu po umytí vlasů.
4. NA VLASY SI KOUPIT" ALPECIN", šampon, jež vám vyživuje kořínky-vlasové folikuly obnovuje a regeneruje.
Užívat vnitřně také bio-informační preparáty= Matrix DENSITAS / cena u mne nižší, než běžná= BĚŽNÁ JE 1200 ,-)
-nese informace pro regeneraci, obnovu a růst a kvalitu vlasových folikul-PŘÍMO DO BUNĚK, ZASTAVUJE VYPADÁVÁNÍ+obnovuje správnou funkci vlasových folikul-užívá se vnitřně
+Matrix ANTIFAME2 (dvojité množství v lahvičce cena kolem 1500)
upravuje metabolismus a vstřebávání živin v těle a jejich rozvod k buňkám-užití je vnitřně+Matrix Cerebrum-pro správnou funkci nervových vláken(u mne je nižší cena, než běžná)
(bio-informační přípravky můžete si objednat u mne na -genea1@email.cz, lahvička vyjde asi na 1/2 roku při denním používání)
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one