Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

RAKOVINA+MOJE OSOBNÍ ZKUŠENOST S NÍ, jak jde vyléčit!

rakovina-noviny.jpg
RAKOVINA+JAK SE Z NÍ DOSTAT
/moje osobní zkušenost-dávali mi jen 21 dnů+jsem zde 18.rokem/

RAKOVINA+trochu z duchovních příčin, proč jste ji získali právě vy:

Příčina: Člověk se cítí zraněný, vnímá mnoho hlubokých ran, kterých se neumí zbavit, dlouhodobě a zatvrzele cosi odmítá, skrytá tajemství, zármutek, který užírá jeho vlastní já... Nosí si břemeno a pocit, že téměř nic nemá smysl.
Co dělat: Láskyplně odpouštím, zbavuji se minulosti, přestávám lpět na starých názorech a křivdách, naplňuji svůj život radostí. Obracím se. Začínám znovu. Odpouštím sobě, druhým a žádám o odpuštění i ostatní. Svěřuji se Bohu.

RAKOVINA = spuštěný program duše k DESTRUKCI FYZICKÉHO TĚLA+TO VLIVEM VAŠÍ OSOBNÍ FRUSTRACE Z VLASTNÍHO ŽIVOTA, jinak řečeno máte uvnitř sebe tak mnoho agresí vůči samým sobě i vůči ostatním kolem vás, že jste si sami tímto způsobem vyrobili tuto sebe-destrukční nemoc, která vám byla spuštěna vlivem vašeho rozhodnutí zde nezůstávat dál "za takových okolností, co jsou kolem vás"
A CO JI SPOUŠTÍ?
-přeci Vy=VAŠE DUŠE SPUSTÍ TENTO VÝUKOVÝ PROGRAM PRO POZNÁNÍ A POCHOPENÍ SEBE SAMA!!!

JAK TEDY JE MOŽNÉ SE JÍ ZBAVIT?
-1. každá nemoc má tři fáze, kterými prochází, tak i tato nemoc, pokud jste v první nebo druhé fázi je velice pravděpodobné, že se z ní zcela vyléčíte, ovšem je jen na vás, pokud jste ve třetím stádiu, JAK SE K NÍ POSTAVÍTE=jak ji budete vnímat, zda jako běžnou nemoc+budete se tedy snažit z ní dostat nebo se k ní postavíte, jako oběť+pak se doslova "UTOPÍTE VE VLASTNÍM STRACHU Z NEVYLÉČITELNÉ NEMOCI, (vnímáte tu to, co čtete?) JE TO O VAŠEM POSTOJI=ČEMU VĚŘÍM, TO SE I STANE!!!!!
-2.JE NUTNÝ DETOXIKOVAT SI VLASTNÍ ENERGIE SVÝCH ČAKER, AURY+OČISTIT SI SVOU PAMĚŤ SVÉ DUŠE!!!!!
-3.JE NEZBYTNÉ PO PŘI TOM UDĚLAT TAKÉ komplexní detoxikaci FYZICKÉHO TĚLA A VŠECH BUNĚK!!!!!

Toto vše je nezbytné udělat nejlépe najednou tak, aby se chorý-začal měnit uvnitř i zvenku+hlavně ve své mysli!!!!

Přežila jsem svou rakovinu i přes to, že mi dávali lékaři v Motole jen 21 dnů,
takže vám poradím mnohem účinnější systém, než je urino-terapie při rakovině, je totiž 1.nutné si uvnitř sám sebe zpracovat to, co vás do rakoviny dostalo, 2.pak je nezbytný úplný a řádný detox všech buněk těla=1. OČISTA STŘEV="ZELENÝ JÍL PRO STŘEVA-PIJE SE S MÍCHANÉ S VODOU", 2.OČISTA KRVE=pít denně šťávy-Breussovy nebo i velice účinné jsou šťáva z červené čerstvé řepy+z mrkve+z celeru+nati petržele+1 strouček česneku-vše smícháte+popíjíte po celý den-po doušcích-já to pila co hodinu+prokládala to čaji bylinnými k čištění ledvin, jater=ayurvédské čaje-Kalamegha(pro očistu trávicí soustavy a jater-pijete 2-3 šálky na den, já to pila 3x denně po šálku-teplý čaj neslazený, 3. čaj Katphala-pro OČISTU LYMFATICKÉHO SYSTÉMU-pít neslazený+taky teplý po doušcích 2-3 šálky na den+VYNECHAT ÚPLNĚ CUKRY, DODÁVAT DO ORGANISMU PRAVIDELNĚ VEŠKERÉ MINERÁLY JEN PŘÍRODNĚ-tedy z ovoce, zeleniny-avokádo, hrozinky, banány, citrusy, dělat mu smoothee z okurek+mrkve+melounu nebo z okurek+mrkve+červené řepy+1 lžíce medu(pokud není alergickým. Jinak 3x denně lžičku APIGLUKANU-dát mu na jazyk+až se mu to rozpustí, pak až polknout, aby se všechny minerály dobře vstřebaly do těla-kůru držet nejméně 42 dnů-po při tom NEJÍST MASO, VEJCE,PEČIVO-JEN ZELENINU+PONEJVÍCE ŠŤÁVY-jÁ SI TEHDY ZVOLILA PŮST 42 DNŮ-JEN SE ŠŤÁVAMI, ale toto už je na každém, kolik pro sebe chce nebo nechce udělat-nicméně já se z rakoviny dostala-je to nemoc jako každá jiná-spouští ji vztek, bezmoc, frustrace a stresy+strachy+samozřejmě pocit marnosti zde na světě-ZKUSTE HO ZAMĚSTNAT U TOHO TAKÉ-DÁT MU URČITÉ VYŽITÍ-ZÁBAVU, Z NIŽ BY MĚL OPRAVDU RADOST-jinak musí odpustit všem, co mu jakkoliv ublížili+taky sám sobě-pocity viny, živí stres+blokují uzdravení-držím vám palce +hlavně věřit, že to zvládne, jinak

PŘÍČINY VZNIKU RAKOVINY-RAKOVINA
Příčina: Člověk se cítí zraněný, vnímá mnoho hlubokých ran, kterých se neumí zbavit, dlouhodobě a zatvrzele cosi odmítá, skrytá tajemství, zármutek, který užírá jeho vlastní já... Nosí si břemeno a pocit, že téměř nic nemá smysl.
Co dělat: Láskyplně odpouštím, zbavuji se minulosti, přestávám lpět na starých názorech a křivdách, naplňuji svůj život radostí. Obracím se. Začínám znovu. Odpouštím sobě, druhým a žádám o odpuštění i ostatní. Svěřuji se Bohu

K tomu je vhodné si udělat komplexní očistu karmických pout-viz. formulář dole:
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one