Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
žena1.jpg
INFEKCE V OBLASTI ŽENSKÝCH ORGÁNŮ

řešit raději příčinu vašich potíží, což je uvnitř vás-tedy vaší duše, "není-li nemoc řešitelná z venku, JE VŽDYCKY ŘEŠITELNÁ ZEVNITŘ", TAKŽE PŘÍČINY - "INFEKCE
Příčina: Jde o pocity podrážděnosti, zlosti, rozmrzelosti, naštvanosti... Chybí harmonie, klid a bezpečí. Nedostatek radosti v životě, zahořklost.
Co dělat: Hledat své dobré stránky, přijmout sám sebe i se svými chybami a pracovat na nich, radovat se, plynout se životem, vyhledávat klid, harmonii a příjemné okamžiky.".

TAKŽE POKUD JDE O KVASINKOVOU INFEKCI-pak příčiny je třeba hledat ve vašem vztahu osobním-intimním=tedy v partnerství, uvědomit si , co vás štve, proč se zlobíte, proč jste uvnitř sebe na partnera naštvaná, či proč i na sebe sama, a co to má společného s vašimi rodidly, orgány s nimi spojenými?-Odpovědí na tyto otázky si sama určíte příčinu vašich "opakovaných potíží s infekcí v oblasti rodidel, pochvy, močových cest", Jinak vám nefunguje správně 1.+2.čakrová centra, tím ani orgány v nich ležící nemají dostatečnou energii k tomu, aby vám správným způsobem pracovaly!!! Vše je důsledek disharmonií uvnitř vás i uvnitř orgánů těla.

Takže pokud se toho chcete zbavit-JE NUTNO NÁSLEDNĚ POSTUPOVAT TAKTO:
1.uvědoměním si, co u vás ve vztahu nefunguje správně+vyřešit to!

2. Zároveň pak pijte ayurvédský čaj Varuna- pro oblasti močových cest, ledvin+rodidel-2-3 šálky za odpoledne od 15-19.00hodiny-tehdy nejvíce jsou aktivní tyto orgány, jež potřebujete očistit+tím se vám zvýší i energie v oblasti ledvinového a močového meridiánu, taky si očistit krev-to uděláte šťávou z červené řepy+česneku+šťávou z mrkve+nati z petržele-udělat smoothee a pít denně v průběhu dne asi tak 3-4 dcl, vždy po doušcích-NESLADÍTE!!!
+ NUTNÉ JE I Očistit si STŘEVA="zelený jíl pro střeva"-pijete rozpuštěné ve vodě denně, aby se vám očistila celá trávicí soustava+hlavně obě střeva-jelikož ta umožní pak restart imunity těla+tím i ochranu buněk před infekcí kdekoliv uvnitř těla!!! OVŠEM POKUD NEZPRACUJETE DUCHOVNÍ PŘÍČINY INFEKCE-BUDE SE VÁM TO STÁLE VRACET, máte to pro své osobní poučení tuto nemoc-JELIKOŽ POMOCÍ NÍ SE VAŠE DUŠE ČISTÍ OD ŠPATNÝCH +NESPRÁVNÝCH REAKCÍ VE VAŠEM OSOBNÍM VZTAHU!!!
VÝTOKY z rodidel-příčiny a co s tím-alternativně
VÝTOK (ŽENSKÉ PROBLÉMY)
Jak všichni víte, všechno, co se nám děje má svoji příčinu uvnitř nás samotných, tedy uvnitř našich postojů duše!
Stejně tak tomu je také u "VÝTOKŮ" z rodidel, pochvy:

Příčina: Pocit bezmoci, vztek a zlost na partnera a na mužské pohlaví obecně, přesvědčení ženy, že je vůči muži či mužům naprosto bezmocná, odevzdanost ve smyslu oběti, bezmocnost, rezignace, uraženost, ublíženost

Co dělat: Vše co se stalo, je minulostí, pokud chci, mohu svůj život ihned změnit tím, že udělám nějaká nová rozhodnutí a za těmi si budu stát. Jsem žena a nejsem bezmocná, naopak, umím použít svou ženskou sílu. Jsem ochránkyně slabších a umím je bránit. Umím bránit i sama sebe. Nebojím se. Muži jsou prostě muži, není důvod se vůči nim cítit poníženě nebo bezmocně.

Vzhledem k tomu, že tento problém patří k emoční rovině, tedy vztahům, patří také fyzická příčina tomuto meridiánu=LEDVINOVÉMU+MOČOVÉMU :
-jejich disfunkčnost pak zapřičiňují jak duchovní příčiny, tak také fyzické i mentální nastavení, tedy ovlivňují je také naše obavy, strachy, stresové situace související se vztahy osobními, či intimními, proto je k odstranění nutno udělat toto:
1. odstranit duchovní příčinu potíží=VYŘEŠIT SI OSOBNÍ VZTAHY S PARTNEREM
2.ve fyzické oblasti je nutné popíjet ayurvédský čaj Varuna-2-3 šálky na den, pít teplý po doušcích a nesladíme!!!! Cukry se snažte u těchto potíží omezit na minimum! Dál je nutné popíjet čaj Bihari-ayurvédský čaj, pijete hned zrána- 1-2 šálky-pro zklidnění nervů+obnovu stability funkcí mozku, sladit možno medem. Pak je nutno také OBNOVIT SI STŘEVNÍ FLÓRU=používáním "zeleného jílu pro střeva", toto vám pročistí celý trávicí trakt, tedy i játra, slezinu, slinivku+žlučník+tračník, takže tímto si ulehčíte používání vícero dalších preparátů z přírody, je dobře střídat čaj Varuna s odvarem z obyčejné "pampelišky-listu nebo i květu", odvar pijete v odpoledním čase od 16-19.00hodiny, kdy nejvíce fungují ledviny, a močový měchýř, jelikož každou infekci je nutno vyplavit z těla vodou+bylinkami!!!
3. Změna STRAVY=vynechte cukr, omezte si maso, NAVYŠTE SI VÍCE ŠŤÁVY Z 1 ČERSTVÉ MRKVE+1 ČERVENÉ ŘEPY+1 STROUČKU ČESNEKU+1 JABLKA-nastrouháte a smícháte si v salát -přisladit je možno medíkem, pojídáte pak po 45 dní a to denně!!!! Obnovuje vám to krev, čistí orgány od škodlivin+doplní vždy potřebné množství minerálů do těla!!!
4. DOPLNIT SI VITAMÍNY+MINERÁLY-ideální bude třeba Centrum s ženšenem-napomůže to obnově správných funkcí těla, umožní to buňkám vytvářet vícero využitelné energie pro každou jednotlivou buňku+napomůže to obnově imunitního systému v celém těle!
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one