Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
Atopický ekzém
Atopický ekzém
ATOPICKÝ EKZÉM

Atopická dermatitida je silně svědivé,
většinou chronické zánětlivé kožní
onemocnění, převážně dětského věku.
Etiopatogeneze AD je multifaktoriální.


PŘÍČINA PSYCHOSOMATICKÁ:
-Prolongovaný stres v těhotenství a zvýšená
hladina kortisolu působí na rozvíjející se
imunologický systém /van Hertzen, 2002/.

-Matky dětí AD jsou úzkostné a mají
zvýšený pocit bezmocnosti vůči svým
dětem /Pauli-Pot et al.,1997/

DUCHOVNÍ PŘÍČINA:
- je v destabilizaci jater, čistoty krve, zbavování se škodlivin, vlivem buněčné paměti a vlivem nízkého kmitočtu buněk v těle
-tělo navenek křičí "nech mne být a jdi pryč ode mne", je to důsledek minulosti našich bytí,
vliv má rodová niance v zátěži karmy jedince, či celého rodu matky, či otce, či obou.


Jaké jsou tedy PŘÍČINY ekzému ve fyzickém těle?

Jedná se O DĚDIČNÉ onemocnění kůže, vyznačující se silnou svědivostí.

Atopický ekzém

-se často pojí s projevy senné rýmy, astmatu nebo s potravinovou alergií. Projevy ekzému mohou také zhoršovat alergeny v prostředí, znečištěné ovzduší a stres.
Ke zhoršování obecně dochází na podzim a v zimě, v létě bývají projevy mírnější.
Nejčastějšími alergeny u ekzému jsou některé potraviny, zejména kravské mléko, vejce, čokoláda, vlašské ořechy, citrusové plody nebo lepek. U starších dětí pak inhalační alergeny, např. prach, roztoči, peří, pyly a srst zvířat.
Ekzém se také zhoršuje při různých onemocněních. Např. při chřipce, zánětu horních cest dýchacích, angíně, při zažívacích potížích, často i při běžné rýmě. U menších dětí má vliv i prořezávání zoubků, nebo zvýšená teplota.
Silné svědění kůže také vyvolává propocení.
Nepříznivě na ekzém působí některé hygienické a kosmetické prostředky. Může to být časté mytí mýdlem, používání pěny do koupele, voňavky, návštěva plaveckých bazénů. Kožní reakce vyvolávají i vlněné a kožešinové materiály, oděvy z nevzdušných a umělých látek, popřípadě i dráždivé chemikálie.

Stav kůže se zhoršuje i dlouhodobým nedostatkem odpočinku a nočního spánku, který je právě nemožný díky úpornému svědění.
U žen mají vliv i hormonální změny jako třeba menstruace, porod, či menopauza.
Kojenecká forma atopického ekzému.

U kojenců se objevuje atopický ekzém přibližně kolem 3. měsíce. Začíná obvykle na tvářích, bradě a čele, pak se rozšiřuje na celou hlavu, ruce, nohy a tělo. Kůže je červená, na postižených místech se objevují drobné pupínky a puchýřky. Silné svědění bývá příčinou neklidu dítěte, špatného spánku a pláče. Škrábáním si dítě zanáší do kůže infekci, která pak mokvá. K maximálnímu zhoršení dochází u kojenců kolem 10. měsíce, kdy se začínají pohybovat a potit. Zhoršení vyvolává i prořezávání zoubků, očkování, nebo různá dětská onemocnění. Vyvolávacími faktory jsou také potravinové alergeny, např. kravské mléko, citrusové plody, kakao a jiné. Průběh kojeneckého ekzému je u každého individuální a zcela nepravidelný. V některých případech kolem druhého roku vymizí. U starších dětí a batolat se ložiska ekzému přesouvají do loketních a podkoleních jamek, do ohybů, na hřbety rukou a nohou a na krk. Kůže bývá suchá, šupinatá a s jizvičkami po škrábání. V období klidu je kůže zhrublá a bledší. V pubertě ekzém u většiny ustává.
Další informace o alergiích a kožních nemocech najdete na webech Alergie na pyl s projevy jako svědění očí, kýchání a rýma.
Informace o kožních onemocněních -Kožní nemoci - lupénka, bradavice, svrab.
Léčba a doporučení


Léčbě ekzému by měla předcházet návštěva dermatologa. Kožní lékař, neboli dermatolog na prohlídce odebere malý vzorek kůže, který odešle k histologickému vyšetření. Důležitá je také následná návštěva alergologa, který zjišťuje pomocí testů vzdušné a potravinové alergeny.
Hlavní a základní léčba ekzému je zevní. Léčiva, které může předepsat jen lékař jsou tzv. kortikoidy. Není vhodné je nadměrně užívat, jelikož mají velké množství nežádoucích účinků. Jsou to hormonální prostředky ve formě mastí, krémů, roztoků a mlék. Mají silné protizánětlivé účinky a v akutních fázích ekzému jsou pro léčbu nepostradatelné. Je důležité řídit se u nich předepsanými zásadami a užívat je dle doporučení lékaře. Přípravky (masti) se používají pouze bodovitě, nejsou určeny promazávání celého těla, pouze na postižené partie! Silnější vrstva léku neznamená větší účinnost, naopak je větší zátěží pro kůži. Nepoužívají se dlouhodobě. Doporučuje se intervalová léčba. K doléčení a celkovému zahojení akutního projevu se předepisují přípravky nehormonální a slabší, jako je např. zinková pasta.
Existují však další možnosti léčby, kterými můžeme příznaky ekzému mírnit. V první řadě je velmi důležité dodržovat správnou životosprávu, omezit kontakt s alergeny a naučit se s tímto onemocněním žít. Jelikož kůže bývá suchá, je potřeba ji stále promašťovat. V lékarně je spousta přípravků, každý nemocný by si měl vyzkoušet, který mu nejlépe vyhovuje. Osvědčené jsou např. masti a mléka Excipial, Ung, Linola, Lipobase a jiné. Pro extrémně vysušenou pokožku je vhodná i vazelína. V lidovém léčitelství se doporučovalo vepřové sádlo, ovšem bez konzervantů.
Za pokus jistě stojí i některé dopňky stravy, které pomáhají posilovat imunitu a schopnost organismu vyrovnávat se s alergeny.
Postižený člověk ekzémem by měl spíše upřednostňovat sprchu před koupáním. Když už koupele, tak se doporučují promašťovací oleje. Je nutné vyvarovat se pěnám a agresivním sprchovým gelům. Doručuje se sprchování vlažnou vodou a po koupeli pokožku namazat. Často se ke zklidnění zánětu používají vlažné obklady Jarischovým roztokem.
V některých případech, pokud pravidelná a správná léčba nezabírá, může lékař poslat pacienta na světloléčbu, tzv. fototerapii. Je u ní nezbytná pravidelnost, obvykle se provádí po dobu tří měsíců 1- 3x týdně.
Ekzém příznivě ovlivňuje pobyt u moře, přiměřené slunění může zlepšit stav kůže na několik týdnů až měsíců. Některé pojišťovny přispívají na ozdravné pobyty alergikům a atopicům.
Jsou případy, kdy změna prostředí k bydlení (přestěhování) zcela vymítila projevy atopického ekzému u postiženého jedince.
Shrnutí

U atopického ekzému jde ve většině případů o dědičnou dispozici, proto jeho vznik bohužel neovlivníme. Určitými opatřeními však můžeme jeho vzplanutí předcházet a nebo alespoň zmírnit jeho projevy. Každý, kdo zná ekzém tzv. na vlastní kůži, udělá vše, aby se tohoto nepříjemného průvodce svým životem zbavil./http://www.atopicky-ekzem.info/
cm_bylinky_big.jpg
Bylinky na atopický ekzém
Základem léčby je důkladné promazávání promašťujícími mléky, krémy, mastmi či koupelovými oleji. Již jen to, že je pokožka v obdobích klidu pravidelně promazávána, snižuje možnost vzniku suché pokožky a tím i výskyt svědění a posléze i možnost vzniku infekcí. Řada mastí navíc obsahuje přírodní látky, které mají příznivé účinky na nemocnou kůži. Při aplikaci je ovšem třeba brát v úvahu pravidlo, že žádná mast, krém, gel apod. nesmí přijít do otevřené rány, tedy v tomto případě do mokvajícího ložiska ekzému.

Uvedu příklad několika mastí obsahující výtažky z léčivých rostlin. Obecně je důležité říci, že základem je kvalitní masťový základ, tedy vlastní nosič, do kterého se vetře výtažek z léčivé rostliny. Všeobecně je jako nejkvalitnější základ pro masti pro atopiky uznáváno vepřové sádlo. Je to proto, že se složením podobá lidskému tuku, velmi dobře se dokáže vstřebat do pokožky a úspěšně se do něj dají zapracovat výtažky z léčivých rostlin. O jeho kvalitách svědčí i to, že byl dlouho obsažen v československém lékopisu a starší pamětníci si ho pamatují v lékárnách pod latinským názvem Adeps suillus stabilisatus. Jako poslední plus lze uvést, že na neškvařené čištěné vepřové sádlo zatím nebyla zaznamenána alergie.
Bylinky

Bylinné masti, které pomohou u atopického ekzému

První z mastí je konopná mast. Jako rostlinný výtažek se používá konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil), který se získává ze semínek konopí setého (Cannabis Sativa L.). Jedná se o tzv. technické konopí se zanedbatelným obsahem THC. Konopný olej obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, které pozitivně působí na pokožku. Hojivý účinek těchto kyselin zesilují vitaminy A, D, E a B, které jsou v oleji rovněž obsaženy. Tato mast se díky svým vlastnostem dá použít u hodně suché pokožky, kterou promastí a zvláční. Obnovuje regenerační schopnost pokožky, dále i hydrataci a také snižuje výskyt suchých a drsných míst. V konečném výsledku zmírňuje napětí pokožky a její nepříjemné svědění. Důležité je, že kvalitní mast s konopným olejem dokáže proniknout do všech vrstev kůže.

Další mastí je lopuchová mast. Bylinný výtažek pochází z lopuchu většího, latinsky Arctium lappa. Pochází z kořenů a listů rostliny a obsahuje řadu zajímavých látek - glykosidy, flavonoidy, taniny, silice, polyacetyleny, pryskyřice, sliz, alkaloidy a éterický olej. Navíc samotná semena lopuchu obsahují esenciální mastné kyseliny a vitamíny A a B2 (riboflavin). Tato mast je vhodná už pro malé děti, bývá velmi dobře snášena. Přesto je třeba pro jistotu nejprve udělat test na malém kousku kůže a u novorozenců a kojenců se poradit s lékařem. Praktické pro maminky i tatínky je to, že se tato mast dá použít i u dalšího dětského trápení na kůži - tzv. lišeje, pro její zklidňující a promašťující účinky. Vzhledem k tomu, že kořen lopuchu obsahuje látky s výrazným fungicidním a fytoncidním účinkem, lze tuto mast aplikovat i na jiné kožní problémy (plísně, ekzémy, opruzeniny).

Třetí mastí je méně známá žindavová mast, jejímž základem je výtažek ze žindavy evropské (Sanicula Europaea), která roste i v České republice. Jako rostlinná droga se sbírá kvetoucí nať. Z obsažených látek lze uvést saponiny, třísloviny, silice, pryskyřice a hořčiny. Žindava je také bohatá na některé minerály, jako např. křemík, selen, molybden (pozitivně působí na stav pleti). Pomáhá urychlovat hojení ran, což je užitečné právě u atopického ekzému. Rovněž ji lze aplikovat u hemeroidů (pro své stahující neboli adstringentní a protizánětlivé účinky pomáhá i u rozbolavělých nekrvácejících hemeroidů). Je dobrým pomocníkem u různých typů atopické dermatitidy a to i u dětí. Rovněž se dá aplikovat na kožní vyrážky, vředy nebo hnisající rány.

Jako poslední lze uvést dobře známou měsíčkovou mast, která obsahuje výtažek z měsíčku lékařského (Calendula officinalis). Měsíček lékařský obsahuje řadu kvalitních přírodních látek, jako jsou éterické oleje, tuky, vosky, saponiny, flavonoidy, hořčiny, pryskyřici, slizy, organické kyseliny či vitamín C. Dále v něm můžeme najít žlutá a červená karotenoidní barviva, která jeho květu dávají charakteristické barvy, ale pro přípravu mastí je velké plus, že se dobře rozpouští v tucích. Působí antisepticky, protizánětlivě a také pomáhá hojit poškozenou tkáň. V měsíčkové masti bývá navíc často navíc obsažen i pravý včelí vosk, který se vyznačuje výbornými ochrannými a hydratačními schopnostmi. Zde jen musí dát pozor pacienti citliví na včelí produkty./celostnimedicina.cz


Bachovy kapky pro ekzém, alergické reakce
Krizový krém
Obsahuje směs šesti květů. Pět květů jako Krizová esence, šesté je plané jablko. Bez parfémů.
Cherry Plum (Slíva třešňová) – zoufalství, hysterické reakce, strach ze ztráty sebekontroly
Clematis (Bílá lesní réva) – apatie, nepozornost, lhostejnost, bezvědomí
Impatiens (Netýkavka žlázonosná) – silné vnitřní napětí, netrpělivost, neschopnost vžít se do jiných
Rock Rose (Devaterník penízkovitý) – panika, strach, úzkost, silná bolest
Star of Bethlehem (Snědek okoličnatý) – následky fyzického nebo psychického šoku
Crab Apple (Plané jablko) - pro očistu
Užití: namažeme postižené místo malým množstvím krému několikrát denně
KRIZOVÁ ESENCE RESCUE REMEDY 20 ml, bez alkoholu
Obsahuje pět bylin: bílá lesní réva, devaterník, netýkavka, slíva třešňová a snědek.
Rychlá úleva v krizové situaci - napětí, strach, nervozita, stres, zkoušky, špatně zvládané problémy, špatné zprávy, porod, operace, úraz aj. Esence, která by neměla chybět v zavazadle pro denní nošení. Jednoduše řečeno, když se cítíme mizerně a neklidně, když nás potká cokoli nepříjemného a špatného, když máme nehodu. První pomoc v krizové chvíli.

Užívání:
V krizových situacích se užívají 4 kapky ve zhruba desetiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Můžeme je kapat přímo pod jazyk, přidat do sklenice s vodou a popíjet po doušcích, případně použít přímo na kůži - na zápěstí, na čelo, na spánky, za uši, na krční tepnu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 4 kapky nejméně 4x denně.
Pokud máme náročný den, jsme unaveni, nebo cítíme, že na nás "něco leze", přidáváme do koupele zhruba 15 kapek na vodu ve vaně. Dobré zkušenosti jsou s touto taktikou i při ženských potížích.

Preventivně můžete kapky užívat před očekávaným napětím - zkouškami, porodem, operací... začněte asi tři až čtyři dny před náročným dnem. V průběhu nepříjemné či náročné události s podáváním pokračujeme./bachovyesence.cz
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one