Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
Co vysílám to dostávám-zákon energie kolem nás Akce-Reakce
Co vysílám to dostávám-zákon energie kolem nás Akce-Reakce
Proč NESPĚCHAT na 1.rande

PROČ NESPĚCHAT NA 1. SCHŮZCE

-mnoho lidí si neuvědomuje, že tím, že "spěchají" do budoucích vztahů, mohou si do své budoucnosti nadělat mnoho nových a chybných "ZÁVAZKŮ DO SVÉ KARMY", jde totiž o to, že v našem světě, jsme již trochu zapomněli na to, že naše FYZICKÉ TĚLO vysílá také svou "řeč pro námluvy", stejně je tomu i u zvířat. Dobře se to dá ještě dnes pozorovat u primitivních kmenů žijících podle přírodních zákonů někde v pralesích. V "papui Nové Quinei" je jeden z kmenů, kde probíhají hromadné seznámení tak, že každý s každým chvíli komunikuje, dívá se na postavu, do očí, prohlédne si tělo, promluví a LETMO se dotknou, pak odchází k dalšímu potenciálnímu partnerovi, až obejdou celé kolo a viděli se už všichni, oslavují a až na 2. den si sednou vedle sebe ti, co se zvolili-oba- jako pár!!!
-proč toto dělají? No jednoduše proto, aby si vše promysleli, aby si ujasnili v mysli, v cítění- z letmého doteku, aby se ujistili také v duši, že toho, kdo se jim líbí- opravdu také chtějí, že ta osoba je jim velmi nakloněná stejně, a že jejich prvotní úmysl být s tou osobou také potrvá do dalšího dne- toto je přírodní výběr partnera v lidské společnosti, protože partnera si hledají na celý život, nikoli na měsíc, týden nebo jen rok-jak je tomu u "naší společnosti".

Naše společnost zapomíná na řeč těla, na řeč duše uvnitř nás+na řeč mysli a úvahy, Proto mnoho lidí udělá velké omyly
hned na počátku tedy už PŘI 1. RANDE:

-1. rande = NÁMLUVY, a to znamená, že SE OŤUKÁVÁME A POZNÁVÁME- nikoli, že hned skočíme na to a jsme ve vztahu pak 2 dny a chceme z něj zase ven, TÍMTO TVOŘÍME SI BLOKACE VE VZTAZÍCH BUDOUCÍCH


Proč pořád spěcháte BÝT VE VZTAHU?...
-první rande je myslím o prvních informacích těla, mysli i duše= oťukávat se, poznávat a UJISTIT SE, ŽE TO JE ONO, CO HLEDÁM,řeč těla je jednou z nejdůležitějších informací pro nás, když navazujeme vztah s novým člověkem, a k tomu jistě patří i doteky, ale nikoli držení se za ruce na 1. rande, na prvním rande jsou to jen LETMÉ DOTEKY, třeba při podávání nějaké věci, při pomáhání ženě do saka, svetru, kabátu nebo při podávání skleničky s pitím , jde totiž o to, že tento dotek NENÍ ZÁVAZNÝM, takže, když se vám potom nebude nastávající protějšek líbit, klidně se i s takovým dotekem rozejdete jako přátelé- protože jste si "držením za ruce" ještě NEDALI PŘÍSLIB do budoucího vztahu, a tím jste také nikoho nezklamali, až při druhé schůzce pokud jste si velmi blízcí, se můžete chytit za ruce, protože to je postupný vývoj směrující už do vztahu. Pokud se už na 1.schůzce držíte za ruce, a pak vám na partnerovi /partnerce bude "něco vadit" a rozejdete se, vzniká vám "pocit závazku" a u opouštěného partnera vzniká "pocit frustrace", takže vznikne negativní pocit= nesprávným zvolením doteků- tedy řečí těla.Zvažujte to, co uděláte na 1. rande, protože vaše reakce může být "mylnou informací pro váš protějšek", čímž si způsobujete i zbytečnou komplikaci v další komunikaci.I tady vznikají KARMICKÉ ZÁVAZKY, NESPLNĚNÝCH SLIBŮ, PŘÍSLIBŮ I ZLOBY A NEPŘEJÍCNOSTI, ČI DOKONCE NENÁVISTI, která vás může v dalším vašem i současném životě velmi brzdit- nedovolí vám další dobře fungující vztahy./Marcela Abha Kunz
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one