Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
Když jsi v negacích
Když jsi v negacích
1)Protože se ZVYŠUJÍ VIBRAČNÍ TOKY ENERGIÍ tady na Zemi a v celém Univers - náš časoprostor se rokem 2012 změnil + stále se budou vibrace energií přicházející z vesmíru k nám ZVYŠOVAT !!!
- je nutné se PŘEVIBROVÁVAT se na stále VYŠŠÍ TOKY ENERGIÍ, a to jde jen těm, co mají aktivované své "světelné tělo"

-TI,co nejsou PROČIŠTĚNI A PŘEVIBROVÁNI, prostě NESTAČÍ DOROVNÁVAT VIBRAČNÍ TOKY PŘICHÁZEJÍCÍ Z VESMÍRU a jejich tělo "fyzické" se bude neustále PŘETOXIKOVÁVAT,jinak řečeno jeho BUŇKY budou POMALEJI "KMITAT" (DISPONOVAT SVOU energií,pro LÁTKOVOU VÝMĚNU + NEBUDOU stačit ODBOURÁVAT TOXINY z těla ven- to znamená nedokáží ODVÁDĚT ŠKODLIVINY Z TĚLA ,ALE TAKÉ NEDOKÁŽÍ DOSTATEČNĚ RYCHLE SE ZBAVOVAT negativních toků energií samy v sobě nesoucích a PŘEMĚŇOVAT JE + PŘEVIBROVÁVAT SE,čímž by se měly PŘIZPŮSOBOVAT okolním VYŠŠÍM VIBRACÍM z vesmíru) a co se tím stane? Bude se zhoršovat jejich ZDRAVÍ - ONEMOCNÍ jim nejdříve ORGÁNY, co nemají DOSTATEK energie + buněčné struktury se budou ZANÁŠET A STANOU SE NEPRŮCHODNÝMI / buněčné membrány/, později jim začnou vypovídat funkci + objeví se neléčitelné nemoci nebo nemoci ve stádiu neléčitelnosti, a toto půjde rychle za sebou)

-Na to,aby se vaše tělo mohlo bez potíží PŘIZPŮSOBOVAT SVÉMU OKOLÍ + JEHO VIBRACÍM, MUSÍTE BÝT ZDRAVÍ + VAŠE BUNĚČNÉ MEMBRÁNY BY MĚLY MÍT SPRÁVNOU PROPUSTNOST na ODVÁDĚNÍ ŠKODLIVIN


2) Proč by jste dál POTŘEBOVALI tuto léčbu?
Protože můžete ODSTRANIT TO, co se vám ve vlastním životě nelíbí.
-Můžete si VYLEPŠIT své VZTAHY s lidmi v práci, doma nebo v intimních vztazích (někdo může mít třeba všechny vztahy NEFUNGUJÍCÍ + netuší proč, někdo má neustálé POTÍŽE V PRÁCI, někdo si vůbec NEROZUMÍ SE SVÝMI příbuznými a rodinou/bratr,sestry,matka,otec aj.)

3) Můžete sebe sama lépe pochopit, a tím také pochopit, jak vás lidi kolem vnímají. Proč právě vám se děje toto ve vašem vlastním životě.
-Můžete si VYLEPŠIT SVÉ ZDRAVÍ, změnit to,co léta otravuje váš život, stačí si jen uvědomit,že KAŽDÝCH 7 LET SE NÁM VYMĚNÍ ÚPLNĚ KAŽDÁ BUŇKA V TĚLE, takže si můžete SVÝM PŘEVIBROVÁNÍM + ZMĚNOU VNÍMÁNÍ SEBE I SVĚTA změnit své vlastní ZDRAVÍ K LEPŠÍMU
-naučíte se MÍT SE RÁDI, AKTIVOVAT si VNITŘNÍ SAMOLÉČEBNÝ proces
-naučíte se OCHRANĚ,proti "upířím energiím" (entity,přivtlenci,inkarnáti)
-naučíte se ZMĚNIT SEBE, SVÉ NÁZORY,SVÉ MYŠLENKY
-naučíte se PŘIJMOUT VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST za své činy

JE SAMOZŘEJMĚ JEN NA KAŽDÉM, jak se rozhodne, zda léčbu SPIRIT potřebuje nebo ne.
-nic není náhoda, vše se děje PRO POUČENÍ VAŠÍ DUŠE
-všichni se tady NĚČEMU UČÍME + VŠICHNI TÍM PLNÍME "SVÉ KARMICKÉ ÚKOLY A ZÁVAZKY"

VŠICHNI JSME ŘÍZENI " ZÁKONY UNIVERSA "...A TO BEZ VYJÍMEK, ať tomu věříte nebo ne.
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one