Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."
Energie, co vyšlu, to také dostanu násobeno silou, kterou jsem to vysílal do prostoru
Energie, co vyšlu, to také dostanu násobeno silou, kterou jsem to vysílal do prostoru
O NEGACÍCH kolem nás v konkrétním případě.
Nikdy nic není špatně, i to, co jsme provedli nesprávně, protože i to se ukáže později, až se nám odraz energií toho vrátí zpět k nám, ukáže jako veliké poučení ve směru poznání na vlastní kůži problémů, které jsme si sami naší třeba i nesprávnou reakcí, nesprávnou myšlenkou, či nesprávným činem nebo i nesprávným podlehnutím pocitu zlosti, agrese a jiných pocitů, sami přitáhli do našeho života. Toto vše skrývají naše VLASTNÍ VYTVOŘENÉ AKTUÁLNÍ NEGACE, KTERÉ KOLEM SEBE ŠÍŘÍME, dnes a denně, aniž bychom si to uvědomovali. A potom se vše dovrší k neúnosné míře a stane se to, že SE SVEZEME NA VLNĚ ENERGIÍ DO MNOHEM NIŽŠÍCH VIBRACÍ další řeky energií, po které začneme plout NA VLNÁCH POTÍŽÍ, PROBLÉMOVÝCH SETKÁNÍ, KOMUNIKACÍ spojených nedorozumění a omylů, KTERÉ SE PROSTĚ K NÁM PŘITAHUJÍ tím, co sami vysíláme-A PROČ tomu tak je? PROTOŽE JSME na NIŽŠÍCH VIBRACÍCH, VLIVEM NAŠICH NESPRÁVNÝCH REAKCÍ na situace kolem nás!!!
A jak z toho ven? Jak se dostat na vyšší frekvenci, kde je řeka HOJNOSTI, DOSTATKU A LÁSKY?
Jednoduše, stačí se prostě denně chovat správně v každičký okamžik nebo pokud ještě nejste na této úrovni, stačí se PRAVIDELNĚ ČISTIT VAŠE ČAKROVÁ CENTRA +SLADIT VŠECHNY AURYCKÁ TĚLA.
CO VÁM POMŮŽE?
-pravidelná denní dýchací cvičení
-myslet nejen pozitivně, ale také naučit se věci přijímat bez hodnocení
-nekritizovat nikoho
-vysílat kolem sebe jen lásku k sobě, ale i k vašemu okolí, a to ať už si to zaslouží nebo ne, protože okolí odráží jen tu energetickou hladinu, kde se vy sami nacházíte aktuálně, takže reakce okolí jsou podle vašich reakcí
-milujte vše, co k vám přichází
-děkujte za každý den, za každý problém, za každou radost
-myslete více na druhé, než na sebe
-naučte se děkovat za vše a všem
-naučte se vidět v každé situaci, co vás to mělo naučit
-žijte naplno každičkou chvíli a prožívejte a prociťujte své niterní pocity
-jednejte tak, jak chcete v dané situaci, aby se k vám lidé zachovali, když se v budoucnu třeba v téže situaci ocitnete
-MILUJTE SVŮJ ŽIVOT, JAKÝ PRÁVĚ JE, protože pokud je krásný a plný lásky-radujte se je vám přáno a jedete v řece energií, které jsou v souladu s vámi a vaší duší. A pokud jste právě v řece energií naplněné smolným obdobím-děkujte za taková rychlá poučení, které vám život uštědřil, protože Universum chce, aby jste si už brzy mohli zasloužit také tu vyšší vibrační řeku plnou radostí a láskyplných energií, a je tedy jen na vás, jak brzy si najdete přejezd a přechodovou hladinu energie do té vyšší frekvence světla a lásky a radosti.Pamatujte si, CO VYŠLEŠ-TO SE TAKÉ VRACÍ UMOCNĚNO SILOU, KTEROU DO TOHO DÁŠ!!!!!
To znamená pokud se zrovínka rozcházíte s partnerem a jste na sebe vzteklí, potom toto vysíláte kolem sebe a také k vašemu partnerovi, a jak veliký vztek na sebe máte vzájemně máte tak to je ta síla, kterou do celé této energetické situace vkládáte a ta se násobí+zcela jistě se velmi brzy vrací s ještě větší silou k vám samotným a přitahuje k vám tedy stejný negativní pocit pomsty, frustrace, urážek, vzteku i agrese v podobě sebelítosti a dalších i menších problémů nebo, pokud je síla negací velká tak i velkých problémů, které následně k vám přicházejí i po mnoho měsíců, let nebo i desetiletí a to jsou jen VAŠE VLASTNÍ NEGACE KOLEM VÁS Z TOHOTO ŽIVOTA, co teprve, když se k tomu přidají VAŠE NEGACE RODOVÉ, pak i KLETBY, ZLOBA JINÝCH A OVLIVNĚNÍ NEBO I VLIVY MAGIE ČERNÝCH SIL. Pak nastává celoživotní kolotoč potíží, problémů a nezdarů. A to vše jste v minulosti nebo i v tomto životě přiživili jen vy sami- VY JSTE TEDY TEN SPOUŠTĚČ TOHO, zda se vám bude dařit nebo ne!!! /Marcela Abha Kunz
aura-graficky.jpeg
JAK MOC SE MÁTE RÁDI

MÁTE SEBE RÁDI ? a NA KOLIK SE MÁTE RÁDI?
Zamyslete se a ohodnoťte sami sebe ve stupnici 0 - 10 nakolik se máte rádi, potom si , podle obrázku-bodů vyťukejte větu "mám se rád/a" a ohodnoťte se podle pocitů uvnitř duše -vaše duše vám řekne překvapivě, jak jste na tom se SEBELÁSKOU.
Mnoho lidí si myslí, že zcela samozřejmě ano, ale až na sezení a při terapeutické práci metodou EFT, zjistili, že se mají jen velmi málo rádi.Tuto pravdu o nich samotných odkrylo jejich nevědomí, při poklepech na akupresurní body-vyznačené na obrázku- a po následném sebe-zhodnocení si uvědomili, že mít se rád, je zcela něco jiného, než si zprvu sami o sobě mysleli.
Drtivá většina z mých klientů se ušklíbla, už při položení věty a dotazu -Jak se máte rád? Zprvu sami rychle odpoví...jasně, že se mám rád/a. Ale následně sami zjistí, že to je u nich samotných jinak, že si sami překvapivě zjistí při tomto velmi jednoduchém testíku, že se jim nedaří právě proto, že sebe nemají dostatečně rádi.
A toto je důvod mnoha nezdarů- sami sebe peskujeme, odsuzujeme své vlastní jednání a chyby, kterých se v životě dopouštíme, toto vše zůstává uloženo v naší duši - jako negativní pocity a negativní energetická zatížení, která jsou později příčinou našich nezdarů v některých oblastech našeho života. Ovšem toto není všechno! Dalším takovým vodítkem je to, JAK SAMI SEBE PŘiJMÁME v běžném životě, POKUD SE NEMÁTE DOSTATEČNĚ RÁDI - NEBUDETE SE ANI PŘiJMAT S TÍM, JACÍ JSTE, a dál pokud se NEBUDETE PŘÍJMAT, NEDOKÁŽETE SAMI SOBĚ ODPOUŠTĚT- A TOTO JSOU DALŠÍ VLASTNÍ NEGACE A ENERGIE, KTERÝMI SAMI SOBĚ ŠKODÍME, kterými si bráníme mít, co chceme, či dělat a dosáhnout toho, po čem toužíme. Tyto a ještě další NEGACE SE NÁM TAK HROMADÍ V NAŠÍ AUŘE I ČAKROVÝCH CENTRECH, která potom nemohou dodávat dostatek energií jednotlivým orgánům a pokud takových VLASTNÍCH NEGACÍ MÁME MNOHO I Z MINULOSTI, nastává zlom, kdy se začíná vše projevovat na hmotné úrovni-tedy v našem životě a v jeho zdraví, či jednotlivých oblastech -vztahy, práce, přísun peněz a majetků, ale i ve vnímání hodnotových žebříčků duše.
Pokud chcete být v pohodě a zdraví, mít hojnost v každé oblasti vašeho života, je na čase si všechny, alespoň z tohoto života vámi nahromaděné negativní energie očistit. Zvolte si některou očistnou kůru, kterou najdete v akčních cenách na mém webu nebo na webech jiných léčitelů, protože nyní je další vlna stoupajících vibračních energií v celé naší soustavě planet, dovolte si být sami zdraví, spokojení a bez vlivů negací, které si každý sám můžete vytvářet už ve vlastním nevědomí+vlivem vlastního chybného vnímání a vidění světa i sebe.
Přeji Vám všem nádherný den a posílám mnoho láskyplných energií k Vám právě teď
Vaše Marcela Abha Kunz
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one