Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

FENG SHUEI pro peníze

Čínské penízky štěstí
Čínské penízky štěstí
Bagua
Bagua
FENG SHUEI pro energii peněz u vás doma

Seznamte se se svou oblastí peněz a hojnosti ve vašem domově nebo kanceláři. Pokud ještě nejste znalci hlubšího Feng šuej a neznáte všechny jeho složitosti, vrstvy a tajemství, možná nevíte, že definovat lze více než jedna Feng šuej oblast hojnosti a peněz. Podle kompasu této oblasti odpovídá jihovýchodní část vašeho domova nebo kanceláře. Pravděpodobně jste se dostali ik takové informaci, že se oblasti dají určit pohledem od vstupních dveří. Tímto způsobem se určují oblasti Pakua podle západního Feng shui Black Hat Sect. Já vás povedu cestou tradičního Feng shui, podle kompasu.

Když se podíváte na jihovýchodní oblast domu, bytu nebo kanceláře, zjistíte, co všechno tam máte, jestli tam je pořádek, nebo právě odpadkový koš a na jakou činnost tento prostor využíváte. Dobrou zprávou je, že si tento prostor víte ozdravit. Nejlépe se Feng šuej dělá v několika fázích, a není nutné spěchat a aplikovat všechny tipy na podporu oblasti hojnosti, bohatství a peněz. Postupné ozdravení je mnohem lepší, než vpustit jedno velké tornádo ke zlepšení Feng šuej vašeho prostoru.

Neočekávejte, že vyděláte miliony nebo vyhrajete velkou sumu peněz druhý den poté, co jste si umístili trojnohou žábu, fontánu nebo bambus štěstí. Rozumný přístup k Feng šuej je jediný způsob, jak dosáhnout zlepšení a také způsob, jak Feng šuej skutečně funguje! Takže, pokud je vaším cílem zvýšení toku hojnosti ve vašem životě, podívejme se společně, kolik oblastí peněz je ve vašem domově.

5 hlavních Feng šuej oblastí bohatství a peněz

Jihovýchodní část Bagua - to je nejznámější Feng šuej oblast peněz. Prvek, který odpovídá oblasti bohatství je dřevo, dřevo posiluje voda a zem, která dává dřevu dobrý základ pro růst.

Osobní směr peněz a úspěchu - to je váš nejlepší směr bohatství podle vašeho Kua čísla, které je dáno vaším datem narození a pohlaví. Jakmile poznáte svůj osobní směr bohatství, nejlépe uděláte, když mu čelíte při práci a umístěte si tam své osobní symboly, obrázky a předměty, které s vámi mluví o energii peněz a pocitu finanční hojnosti. Osobní volba aktivace je nejlepší, protože každý mě jiné asociace jako energie bohatství vypadá. Ozdravení ve vašem osobním směru bohatství můžete udělat v domácí pracovně, v jídelně, obývacím pokoji nebo ve vaší kanceláři.

Roční hvězda bohatství 8 - pokročilé Feng šuej vám odhalí tajemství ročního pohybu feng šuej energií, tzv. hvězdy. Dvě z těchto hvězd se spojují s energií bohatství - letá hvězda bohatství 8 a hvězda budoucího bohatství 9. V těchto 2 oblastech, kde se hvězdy nacházejí v daném roce, je důležité věnovat pozornost a aplikovat správné prvky pro rovnováhu vyjádřenou v různých Feng šuej lécích.

Oblast bohatství - tzv. Hvězda vody 8 ve vašem domě, se dá určit odkazem na dobu výstavby a 2 směrů - tato metoda je trochu složitější a méně známá a dobrý Feng šuej poradce vám určí, pokud víte, kdy byl váš dům postaven, kde se nachází vaše hvězda bohatství. Zjednodušeně řečeno, každý dům má bohatou oblast a její určení je založeno na tom, kdy byl dům postaven nebo rekonstruovaný, nebo kdy jste se stali jeho vlastníkem. Hvězda vody 8 se nazývá také hvězda bohatství, a nachází se v domě ve směru stanoveného podle jeho Feng shui období. Informace mohou být velmi matoucí pro laiky, proto se o tom nebudu dále rozepisovat. Chcete-li znát jemnější nuance horoskopu vašeho domu, a nechcete se věnovat hlubšímu studiu a podrobným Feng šuej výpočtem, využijte mé služby a já vám vypracujeme Feng shui analýzu vašeho domu. Hvězda vody je spojena s vnitřkem domu, jeho základy, zdmi, energiemi, které jsou vestavěné do domu, na základě jeho "data narození", které se definuje Feng shui obdobími. Existuje 9 období Feng shui a každé trvá 20 let. Mezi některými Feng šuej poradci může vzniknout trochu rozpor, jak správně definovat období domu. Někteří zásadně tvrdí, že dům je založen pouze na datu konstrukce, stavby, zastřešení, jiní mohou být pružnější a definují rok domu na základě jednoho ze tří kritérií. Rozhodně jsem přesvědčena, že je možné výrazně změnit základní energii domova, a tehdy změnit Feng shui období, takže já vám budu definovat stáří domu podle těchto kritérií a navrhnu zlepšení celkové kondice domu na míru pro váš dům a členy domácností, nebo pracoviště, provozu. Nesmíte si mýlit vliv roční hvězdy bohatství, protože to jsou na rozdíl od horoskopu domu vlivy vnějších energií.

Kde se dá ještě vylepšit energie bohatství? Zaměřte se na roh v blízkosti vašich hlavních dveří - může zde být stagnující nebo divoká energie. Roh, který je nejblíže k hlavním dveřím a diagonálně, absorbuje a drží mnoho příchozí energie různých kvalit, včetně energie bohatství, tak je důležité aplikovat kvalitní uvítací energie. Co vidíte prvé, když vejdete do svého domova? Vstupující energii dveřmi přivítejte tím, co je i vám příjemné. Může to být dobrá vůně, světlo, fotografie vaší šťastné rodiny, pěkný obraz, květiny (v žádném případě sušené, ani nikde v bytě). Zrcadlo je téměř pravidelnou součástí vstupního prostoru, nemělo by být oproti vstupním dveřím, aby se vám právě vstupující energie neodrážela z vašeho domova ven./přeložila M.Abha Kunz
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one