Upozornění klientům: AKČNÍ CENY JIŽ od března 2017 NEBUDOU TVOŘENY!!!

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Diagnostika čaker i aury/zasílám
Diagnostika čaker i aury/zasílám
DIAGNOSTIKA ČAKER, aury

-je tvořená na základě napojení na klienta
a mého "scenu energetického těla" klienta
-načtení jeho blokací a nastínění-očistného programu
-vše se děje automatickou kresbou
-z data narození, které je vodítkem energií ke klientově
auře

CENA 1200,- Kč pro 1 osobu
genuineptr.com
Program LPĚNÍ :
/úryvek z knihy S.N.Lazareva-Diagnostika karmy/

"Program lpění na stabilitě a řádu by se prudce posílil. Pochopte - život, to přece není řád. Látková výměna je naopak zkáza, i když kontrolovaná. Jakmile odstraníme
jakoukoli zkázu a destrukci, dočkáme se smrti, protože látková výměna se zastaví. Život je cyklický proces, plynoucí po sinusoidě mezi chaosem a řádem. A řád bývá často nebezpečnější než chaos. Když jste se zlobila na ty, kteří si nevedli v souladu s vašimi představami, a porušovali tak vaši stabilitu a vizi úspěchu, ulpěla jste na tom natolik, že se zkomplikovala nejdřív vaše základní životní situace, a pak i vaše zdraví. Modlete se k Bohu a proste ho o odpuštění za to, že jste absolutizovala pořádek a přenesla toto lpění i na potomstvo."

BABSKÉ RADY

Sirup z ingrediencí
Sirup z ingrediencí
RADY PROTI RAKOVINĚ

Revoluční lék!!! 4 lžíce denně a rakovina je fuč
OD ZU MIELE · 9.11.2015

Profesor Hristo Mermerski, bulharský vědec, poskytl recept na revoluční lék, který z rakoviny vyléčil již tisíce lidí.

Podle profesora Mermerského jde o lék, který léčí celé tělo takovým způsobem, že vytváří vnitřně prostředí, ve kterém rakovina nedokáže přežít.


Jde o směs více složek, které mají následující účinky:

pročišťují krevní cévy
obnovují imunitu
detoxikují ledviny a játra
regenerují srdce
zlepšují činnost mozku
ochraňují před infarktem a mozkovou mrtvicí
zajistí rychlejší regeneraci po infarktu nebo mrtvici
léčí rakovinu
Ingredience
Na výrobu tohoto léku budete potřebovat tyto složky:

12 bulev česneku (přibližně 120 stroužků)
1 kg syrového, tepelně nezpracovaného a nejlepší lokálního medu
15 čerstvých citronů
400 gramů čerstvých vlašských ořechů
400 gramů naklíčených semen, například pšeničných, ale mohou být i jiné
Příprava naklíčených semen
Nejprve si připravíme naklíčená semena následovně:

1. Nasypte do misky 400 gramů semen a zalijte jejich převařenou vodou (po vychladnutí, samozřejmě).

2. Nechte je odstát 12 hodin a pak vodu sceďte. Znovu jejich promyjte vodou a zase sceďte.

3. Takto navlhčené semena nechte v misce odstát dalších 24 hodin.

4. Po uběhnutí 24 hodin najdete semena s 1 až 2 milimetrovými klíčky.

Příprava přípravku
1. Pomelte naklíčená semena spolu s ořechy. Nejlepší na tento účel poslouží kuchyňský robot.

2. Očistěte česnek, přidejte ho k semenům a znovu rozemele.

3. Pomelte také 5 neoloupaných citronů, které dříve dobře umyjete ve vlažné vodě. Pro lepší odstranění postřikových látek můžete do vody přidat i trochu octa.

4. Ze zbývajících 10 citronů vymačkejte šťávu. Tu pak přidejte k ostatním ingrediencím.

5. Všechny dosavadní složky by měly být mixované tak dlouho, až se vytvoří homogenní směs.

6. Na konec přidejte med a všechno znovu dobře promíchejte dřevěnou vařečkou.

7. Po skončení přelijte vzniklou směs do skleněných nádob a umístěte je do chladničky.

8. Po 3 dnech bude směs připravena ke konzumaci.

Aplikace
Tento lék se konzumuje 4 krát denně po 1 polévkové lžíci – půl hodinu před snídaní, půl hodinu před obědem, půl hodinu před večeří a půl hodinu před spaním.

V případě, že jej užíváte k léčbě rakoviny, můžete zvýšit množství i frekvenci užívání na maximálně 2 polévkové lžíce každé 2 hodiny.

Závěr
Podle profesora Mermerského vám tento recept zaručí dlouhý a zdravý život.Dodá vašemu tělu energii, mládí a svěžest. No a samozřejmě, v případě výskytu rakoviny ji vyléčí.

Za své účinky vděčí především obsahu vitamínů, minerálů, bílkovinám, bioaktivním substancím, rostlinným olejem a sacharidům. Čili jinými slovy, všem nutričním látkám, které vaše tělo potřebuje.

S nimi bude každý tělesný orgán a každá žláza správně vykonávat své funkce.No a rakovina tak nebude mít žádnou šanci./http://nejvic-info.cz/
ONE-PIECE-OF-GARLIC-IN-THE-MORNING-ON-EMPTY-STOMACH…-SEE-WHAT-HAPPEN-AFTER-THAT-AMAZING-RESULTS.png
ČESNEK - antibiotikum a hned po ránu? /pozor u žlučníkářů by to mohlo vyprovokovat záchvat -takže raději zvolit jiný postup- třeba čaj z česneku-výluh je méně agresivní/poznámku vložila M.Abha

Určite ste už počuli o tom, že konzumácia cesnaku je veľmi zdravé a výhodná, no vedeli ste aj o tom, že jeho jedenie ráno na prázdny žalúdok vám prinesie ešte viac výhod? Možno si myslíte, že ide o „starobabkovský“ recept, ktorý praktizujú iba naše staré mamy. Rozhodne by ste ho však mali praktizovať aj vy, nakoľko ide o veľmi užitočný zvyk, ktorý vám pomôže rôznymi spôsobmi. Ide o prevenciu i liek pri mnohých chorobách.

Výhody konzumovania cesnaku sú mnohé a na margo tejto témy bolo už mnoho výskumov. Výsledky objavili, že konzumáciou cesnaku predtým, než čokoľvek zjete či vypijete, mu dodá ešte väčšiu silu, vďaka čomu môže toto prírodné antibiotikum pôsobiť hneď. Prečo je cesnak účinejší, ak sa zje pred pokrmom? Pretože baktérie tráviaceho traktu a zvyšku tela budú priamo vystavené tejto zelenine a nedokážu sa brániť pred jej antibiotickým efektom.

Prečo je dobré jesť cesnak na prázdny žalúdok

Už mnohokrát sa potvrdilo, že konzumácia cesnaku je výhodná pri miernení symptómov hypertenzie, no tiež sa hodí pri regulácii krvnej cirkulácie, stimulácie správnych funkcií pečene a močového mechúra a ako prevencia pri srdcových ochoreniach.

Cesnak je tiež veľmi výhodný pri riešení istých brušných problémov, a to vrátane hnačky. Mnohí tvrdia, že má tiež pozitívne pôsobenie pri nervových problémoch, no iba ak sa konzumuje pred raňajkami na prázdny žalúdok.

Cesnak pôsobí pozitívne nie len pri hnačke ale aj iných brušných problémoch, pretože stimuluje správne trávenie a reguluje chuť do jedla. Ak zjete kúsok cesnaku, budete stres znášať oveľa lepšie, čím sa vám nebudú tvoriť žalúdočné kyseliny, ktoré sa tvoria práve pri stresových situáciách.

Ľudia z celého sveta sú oboznámení s jeho výhodami. Poznajú jeho hodnotu a preto sa nazýva „liečivým jedlom“ po mnohé roky.

Cesnak a alternatívna medicína

Cesnak je v alternatívnej medicíne na veľmi vysokom poste, nakoľko ide o jedno z najefektívnejších jedál, čo sa týka detoxikácie tela. Mnohí experti z tejto oblasti medicíny tvrdia, že cesnak je tak mocný, že dokáže telo očistiť od červov a parazitov a je veľmi efektívnou prevenciou pri mnohých ochoreniach vrátane depresie, cukrovky, týfusu a niektorých typoch rakoviny.

V prípade, že ste na cesnak alergickí, majte na mysli tieto dve veci: nikdy ho nekonzumujte surový a prestaňte ho jedávať v prípade, že sa začnú objavovať kožné problémy, bolesti hlavy a zvýšená teplota.

Niektorí vedci tiež dokázali, že konzumácia cesnaku môže vyvolávať vedľajšie efekty u pacientov, ktorí sa liečia tabletkami z HIV/AIDS. Ak trpíte niektorým z týchto stavov, buďte opatrní a na pozore! Predtým, než začnete konzumovať cesnak, uistite sa, že je pre vás bezpečný.

Jedenie cesnaku je aj napriek silnej aróme a chuti vysoko odporúčané, nakoľko posilňuje vaše zdravie. Môžete dokonca požívať cesnakové doplnky namiesto čerstvého a dostať sa tak priamo k jeho pozitívnym efektom.http://www.topmagazin.sk/
cervena-repa.jpg
Totální detox těla:

Proti-rakovinná kůra podle Mudr Breusse

-1 červená řepa
-1 mrkev
-kousek celeru/asi 2cm široký plátek z bulvy
-1 strouček česneku
-šťáva z jedné menší brambory/čistí játra
-kus bílé ředkve / asi 5cm dlouhý
všecko nastrouhat a smíchat, buď jíte jako salát nebo pijete šťávu


ideálně je pít jen šťávu z tohoto množství, a to po 42 dnů
Dle Mudr. Breusse se buňky rakoviny živí jen tuhými částmi stravy, takže doporučuje jen pít
čaje
-kopřivový, šalvějový+čaje, podle typu rakoviny-specificky pro každého zvláště, ale tyto dva uváděné
patří k nejdůležitějším-čistícím čajům
-meduňkový na noc- zklidní nervovou soustavu a působí studený proti rakovině mozku-nádor
-mateřídouškový pijte ráno po probuzení-pohladí nervy a nastolí potřebnou energii v buněčkách těla-pijte teplý
po douškách a s medem

jezte 3x denně 1 lžičku-kávovou medu tak, že ji necháte rozpustit na jazyku, tímto způsobem
se vstřebá až 98% látek z medu do těla, v čaji jen 50%, takže jíte med, jako LĚK

Vynechat kávu, mléko i ostatní stravu- vše za dozoru vašeho lékaře-při rakovině!!! / z knihy Rakovina a jiné zdánlivě neléčitelné nemoci-Breuss/
radost.jpg
"TI, KDO NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ,

NEDOKÁŽÍ ZMĚNIT NIC."

George Bernard Show
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
Rituál SPALOVÁNÍ NEGACÍ
OČISTA ENERGIÍ - RITUÁL SPALOVÁNÍ NEGACÍ


Rychlá a velmi účinná očista indickými rituály živlů, nejúčinnější je samozřejmě rituál ohně,který svým plamenem očistí i vaše jemno-hmotná těla,jeho účinky jsou nesporné.

Tento rituál je dělán vždy jednou za čas při spolupůsobení mých mistrů v Indii v chrámu Sai Mandir,kde jsem studovala léčivé působení těchto pěti našich elementů, jsou při něm odříkávány mantry a bhadžany s jediným cílem aktivace ohnivého elementu ve všech tělech klienta, aby došlo ke "spálení a restartu" všech dosavadních negací,které klienta obklopují a brání mu ve správné funkčnosti všech pěti elementů ve všech tělech.
Dělám jej vždy pro více klientů najednou, po asi hodinové až 1,5 hodinové očistě, jsou potom obnoveny a aktivovány všechny živly v těle klienta + jsou doplněny současně léčivou energií Ježíše Krista .
Tento rituál se užívá dodnes při například vstupu do nové etapy života klientů-sňatek, rozchod, nestabilitě ve vztahu,v práci nebo ,dle toho kam chce klient novou energii zacílit...od klienta jen potřebuji data narození a problém, co jej trápí a v jakém směru chce energii restartovat a kam ji zacílit, po dobu rituálu je klient doma se zapálenou svící a odříkává si mantry, které jsou mu zasílány,je užito duálních energií, které jsou vysílány, jak ode mne, tak od mých mistrů a kolegů,jež jsou na dálku účastní celého rituálu.

Klient dostává detailní návod,co a jak má udělat a jak se připravit na příjem energií a jejich obnovu.
Termín rituálu je klientům vždy sdělen emailem spolu s doporučeními a mantrami,jež musí v danou dobu také odříkávat.
Mantry a očista je rozdílná u klientů,protože se bere v úvahu, ke kterému živlu "klient" patří.

Indický rituál ohně = restart energií v celém čakrovém systému.

CENA 600,- Kč za 1 osobu

/Marcela Abha Kunz
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Vše je jenom určitý druh energie,
o určitém kmitočtu a s tím též odrazem zpět...M.Abha
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one